ختم آنلاین قرآن
انسان یک بعدی نیست، شما میتوانید در چندین زمینه همزمان به موفقیت زیادی دست پیدا کنید. عبادت،سیاست،سلامت،ورزش،تکنولوژی و .... همه ابعاد مختلفی هستند که شما میتوانید در تمام آنها بهترین باشید.

لیست آموزش ها :
نکته مهم
1- اضافه کردن سایت به مورد علاقه ها و صفحه خانگی
2- استفاده از کلیدهای سایت
3- ارتباط با ما (نظرات ،پیشنهادات، انتقادات و مشکلات)

نکته مهم :در نوشته های سایت از فونت معمولی استفاده نشده تا خواندن راحتر باشد . ولی متاسفانه تمام مرورگرها این کار را به خوبی انجام نمی دهند.مرورگر پیشنهادی ما موزیلا فایرفاکس ورژن 21 به بالا است البته سایت روی مرورگرهای گوگل کروم 27 و اینترنت اکسپلورر 8 نیز تست شده که تا حدودی خوب کار میکنند.
برای دانلود مرورگر موزیلا روی لینک زیر کلیک کنید. تا به سایت کافه نرم افزار بروید در انجا اخرین ورژن این نرم افزار را مشاهده میکنید.
دانلود

پیشنهاد میشود سایت 1aye.ir را صفحه خانگی خود کنید تا با باز شدن مرورگر یک آیه از کتاب الهی برای شما به نمایش در اید و کار خود را با این ایه شروع کنید و یا ادرس سیات 1aye.ir را به سایت های مورد علاقه در مرورگرتان اضافه نمایید و هر روز روی آن کلیک کنید تا یک آیه از کتاب الهی برای شما نمایش داده شود و با خواندن یک آیه در صواب ختم قرآن شریک شوید.
1-1آموزش قرار دادن سایت در صفحه خانگی (Home Page):

1-1-2 مرورگر اینترنت اکسپلور Internet Explorer -IE: 
دکمه Alt را فشار دهید تا منوی بالا ظاهر شود گزینه Tools را انتخاب کنید و سپس گزینه Internet Options را انتخاب کنید در پنجره ظاهر شده در قسمت Home Page در کادر مورد نظر ادرس سایت را تایپ نمایید.


1-1-2 مرورگر گوگل کرم Google Chrome : 
روی عکس اچار و یا گوشه راست و بالا کلیک کنید سپس گزینه Settings را انتخاب کنید در قسمت On Startup گزینه اخر یعنی Open a specific page or set of pages را انتخاب کنید و سپس روی نوشته ابی رنگ انتهای گزینه با عنوان set pages کلیک کنید و در کادر مشخص شده ادرس سایت را وارد نمایید.


1-1-3 مرورگر موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox : 
دکمه Alt را فشار دهید .در منوی ظاهر شده گزینه Tools و سپس Options را انتخاب کنید در پنجره ظاهر شده به سربرگ General بروید و در کادر جلوی Home Page آدرس سایت را وارد نمایید.

1-2 آموزش اضافه کردن سایت 1aye.ir به سایت های مورد علاقه :    

1-2-1 مرورگر اینترنت اکسپلور Internet Explorer -IE: 
در قسمت بالا آیکونی به شکل وجود دارد ، وقتی که در صفحه اول سایت 1aye.ir قرار دارید روی آن کلیک کنید تا در جلوی همان آیکون سایت اضافه گردد.

1-2-2 مرورگر گوگل کرم Google Chrome : 
در قسمت آدرس بار (جایی که آدرس سایت ها را تایپ میکنید) در انتهای آن کادر ، آیکون قرار دارد. وقتی که در صفحه اول سایت 1aye.ir قرار دارید روی آن آیکون کلیک کنید.کادری نمایش داده میشود که در فیلد اول نام انتخابی و در قسمت دوم پوشه ای که میخواهید سایت در آن باشد مشخص میشود. بهتر است در قسمت دوم Bookmarks bar انتخاب شود.
اگر بعد از اضافه کردن در پایین آدرس بار سایت اضافه نشد ، جلوی آدرس بار روی آیکون کلیک کنید، گزینه Bookmarks را انتخاب کنید و سپس روی Show Bookmarks bar کلیک کنید.

1-2-3 مرورگر موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox : 
در قسمت آدرس بار (جایی که آدرس سایت ها را تایپ میکنید) در انتهای آن کادر ، آیکون قرار دارد. وقتی که در صفحه اول سایت 1aye.ir قرار دارید روی آن آیکون کلیک کنید.کادری نمایش داده میشود که در فیلد اول نام انتخابی و در قسمت دوم پوشه ای که میخواهید سایت در آن باشد مشخص میشود. بهتر است Bookmarks Toolbar انتخاب شود . و در انتها روی Done کلیک کنید.

2- بعد از خواندن آیه میتوانید با کلیک روی گزینه های پایین به آیه قبلی و بعدی بروید و از کلام نورانی خداوند بهره ببرید . خواندن آیه های قبلی و بعدی در ختم قرآن محسوب نمیشود ولی با خواندن آن ها بهتر منظور خداوند را از آیه ای که پیش روی شماست خواهید فهمید و قرآن برای تفکر در آن آمده از تفکر در آن لذت ببرید. برای شرکت مجدد در ختم قران میتوانید روی گزینه (شرکت مجدد) کلیک کنید و آیه ای که نمایش داده میشود جزوء ختم قرآن میباشد.
3- برای ارتباط با ما در قسمت بالا روی گزینه (تماس با ما) کلیک کنید.